Madhes Khabar
स्थानिय

वीरगन्ज नाकामा भेटियाे एक युवककाे शव, पहिचान खुल्न बाँकी

वीरगन्ज,२७जेष्ठ:वीरगन्जको शंकराचार्य प्रवेशद्वार नजिकै खुल्ला चाैरमा आइतबार एक युवक मृत अवस्थामा फेला परेका छन्।वीरगन्ज महानगरपालिका वडा नम्बर १६ स्थित शंकराचार्य प्रवेशद्वार छेउकाे चाैरमा आइतबार दिउँसो अन्दाजी २५/३० बर्षका युवककाे शव भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साले जनाएको छ।

मृतक युवककाे पहिचान खुल्न सकेकाे छैन ।उचाइ ५ फिट ४ ईन्च, ताैल अन्दाजी ६०/६५ केजी रहेका ती युवकले कालाे रंगकाे सर्ट,नीलाे रंगकाे टिसर्ट,कालाे रंगकाे पाइन्ट र खैराे रंगकाे जुत्ता लगाएको अवस्थामा मृत फेला परेकाे प्रहरीले जनाएको छ।

मृतक युवककाे शव नारायणी अस्पतालकाे शव गृहमा राखिएको र उनकाे पहिचान पत्ता लगाउने काम भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ।

Related posts

वीरगन्ज २६ मा फेरि काँग्रेसको कब्जा ,वडाध्यक्षमा मिश्रा पुन विजयी

MadhesKhabar

वीरगन्जकाे सुर्या हस्पिटलबाट चाेरी भएकाे माेटरसाइकल गाँउमा भेटियाे

MadhesKhabar

सुबोध सिंह स्मृति पत्रकारिता पुरस्कार वरिष्ठ पत्रकार झालाई प्रदान

MadhesKhabar

Leave a Comment