Madhes Khabar
अर्थतन्‍त्र

पोखरियामा कृषि विकास बैंकको एटिएम सेवा शुरु

मधेसखबर
वीरगन्ज,०५ असोज : पर्साको पोखरिया नगरपालिका वडा नम्बर ४ पोखरियाबजारमा कृषि विकास बैंकले एटिएम सेवा सन्चालनमा ल्याएको छ ।

पोखरिया बजाार स्थित कृषि सेवा केन्द्रको भवन अगाडी कृषि बिकास बैँकले आफनो बैँकको एटिएम मेसिन जडान गरि सन्चालनमा ल्याएको हो । बुधबार उक्त एटिएम सेवाको पोखरिया नगरपालीकाका मेयर प्रधुमन प्रसाद चौहानले समुद्घाटन गरेका हुन् ।

कृषि विकास बैंकको मधेस प्रदेश निर्देशक नारायण प्रसाद आचार्यको अध्यक्षतामा आयोजित उदघाटन कार्यक्रममा बैँकको शाखा कार्यलय पोखरियाका प्रमुख अनिल कुशवाहा , पोखरिया नगरपालीका वडा नम्बर ४ का वडा अध्यक्ष लक्ष्मण साह कानु , ईलाका प्रहरी कार्यलय पोखरियाका प्रहरी निरिक्षक आयुष जोसी लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

Related posts

विधुत आपुर्तिको समस्याले वीरगन्जका उद्योगीहरु आजित , प्राधिकरण विरुद्ध आन्दोलनको तयारी

MadhesKhabar

भारतले दुःख दिन खोजेको वीरगन्जका आयातकर्ताहरुको गुनासो

MadhesKhabar

वीरगन्जमा दुइ करोडको सामान सहित तीन वटा ट्रक पक्राउ

MadhesKhabar

Leave a Comment