Madhes Khabar
समाचार

सवारी दुर्घटनामा पर्साका एक स्वास्थ्यकर्मीको मृत्यु

सांकेतिक फोटो

प्रमोद यादव
पर्सा,२८ मंसिर : सवारी दुर्घटनामा परि पर्साका एक स्वास्थ्यकर्मीको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा पटेर्वासुगौली गाँउपालिका वडा नम्बर ५ निचुटा स्थित स्वास्थ्य चौकीमा कार्यरत अहेब २५ वर्षिय उदय कुमार साह रहेका छन् ।

धनुषाको लालगढ स्थित कुष्ठरोग अस्पतालमा कार्यालयको काम लिएर जाने क्रममा साह सवार ज ११ प ५८६४ नम्बरको मोटरसाइकललाई मङगलबार पहिचान खुल्न नसकेको गाडीले ठक्कर दिएको थियो । गाडीको ठक्करबाट उनको घटनास्थलमै मृत्यु भएको हो । ठक्कर दिने गाडीको खोजी भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Related posts

चितवनमा हालसम्म ३७ गैंडा मरे

MadhesKhabar

सिमरामा परिक्षा दिन गएका ठाकुरराम क्याम्पसका एक विद्यार्थीकाे मृत्यु

MadhesKhabar

चितवनमा भएकाे सवारी दुर्घटनामा वीरगन्जका एक पुरुषकाे मृत्युु

MadhesKhabar

Leave a Comment