Madhes Khabar
राजनीति

मतदाता माझ लोकप्रिय बन्दै स्वतन्त्र उम्मेद्वार रुपेशमान

मधेसखबर
वीरगन्ज, २४ कार्तिक : पर्सा क्षेत्र नम्बर २ को (ख) स्वतन्त्र उम्मेद्वार रुपेशमान सिंहको लोकप्रियता दिनप्रतिदिन बढ्दै गएको छ ।

वीरगन्ज महानगरपालिका वडा नम्वर १९ बरवामा बिहीबार मतदाताले देखाएको स्वागत सद्भावले उनीप्रतिको लोकप्रियता बढ्दै गएको देखिएको हो । स्वतन्त्र उम्मेद्वार सिंहलाई बरवाका मतदाताले फुलमाला, अबिर लगाएर स्वागत गरे ।स्वतन्त्र उम्मेद्वार सिंहप्रति मतदाताको भरोसा बढ्नुका साथै सिंहको लोकप्रियता बढ्दै जानुले उनको जित कसैले रोक्न नसक्ने यहाँका मतदाताहरु बताउँछन् ।

अहिले देशले नै परिवर्तन खोजिरहेका बेला यहाँ स्वतन्त्र उम्मेद्वार सिंहको विकल्प नभएको बताउँदै मतदाताहरुले सिंहलाई विजयीको आशिर्वाद दिँदै फुल माला लगाइदिएका थिए ।बरवामा मतदाताको घरदैलोमा पुगेर स्वतन्त्र उम्मेद्वार सिंहले मंसिर ४ गतेको निर्वाचनमा आफूलाई लालटेन छापमा मतदान गरेर विजयी बनाउन आग्रह गरे ।

घरदैलो अभियानमा स्वस्फूर्त रुपमा महिला, बृद्ध, युवा लगायतको उल्लेख्य उपस्थिती रहेको थियो ।

Related posts

संघीयता खारेजीको माग गर्दै राप्रपाको प्रदर्शन

MadhesKhabar

काँग्रेस प्रतिको बढ्दो जनलहरले विपक्षीहरु अत्तालिएका छन् : अजय चौरसिया

MadhesKhabar

गृहगाँउ मसिहानी पुगेर मन्त्री रिजालले भने : मन्त्री बनेपनि जनताकाे सेवामा सदैव समर्पित रहनेछु

MadhesKhabar

Leave a Comment